2395 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 18 maj 2020 -
3006 Akvarell
Tommy Östmar (1934-2007), Kvinna, signerad, 33x13 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 november 2014 -
7393 Akvarell
Såld: 2.500 kr
Såldes den 16 januari 2012
Föremål som liknar akvarell Tommy Östmar
- Träfflista
- alla
- Visa alla